Розширений пошук
Особливості
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
Площа
від
32
м²
до
107
м²
Ціна
до
1008034
Перший внесок
до
1008034
Термін здачі
Все
Оберіть термін здачі
Скинути параметри
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
до
1008034
від
33
м²
до
110
м²
Всі параметри 7
Немає результатів.
ПО вашому запиту нічого не знайдено. Спробуйте змінити умови пошуку.
Житлові комплекси
Типи квартир
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Сортувати за ціною площею

Недорогі квартири в Одесі

Продаж недорогих квартир – один з найбільш затребуваних напрямків роботи більшості агентств нерухомості. За даними ріелторів, на недорогі квартири в Одесі припадає до 50% від загального попиту.

Покупці роблять вибір на користь доступної ціни і з цієї причини готові поступитися площею житла або розглядати варіанти у віддалених від центру районах. Саме у спальних кварталах зазвичай розташовані житлові комплекси, де продаються дійсно недорогі квартири, але ціна на них, навіть в межах діапазону «недорогі пропозиції», може бути різною. Вартість залежить від рівня комфортності новобудови, технологічних рішень, застосованих під час її зведення, та інших чинників. Якщо вам потрібно купити недорогу квартиру, розглядати варто новобудови економ-класу, без багатофункціональної обгородженої території і підземних паркінгів.

Характерною рисою доступних квартир в таких проектах є невелика площа, скромні розміри санвузлів, маленькі кухні, часто – відсутність балконів і лоджій. Здаються такі квартири зазвичай з так званою «чорновою», тобто мінімальною обробкою. Варто пам'ятати, що сьогодні недорогі квартири – це не тільки студії, смарт житло або «одинички». За цілком прийнятну суму в Одесі можна купити квартиру недорого і при цьому отримати дві повноцінних кімнати. Зрозуміло, будинок в цьому випадку буде розташований осторонь історичної частини міста, і в кожному окремому випадку слід уважно вивчати інфраструктуру прилеглих кварталів.

Розгорнути Згорнути
Недорогі квартири в Одесі