Розширений пошук
Кількість кімнат
Особливості
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
Площа
від
83
м²
до
107
м²
Ціна
до
8818138
Перший внесок
до
8818138
Термін розстрочки
Все
Оберіть термін розстрочки
Поверх
від
2
до
25
Термін здачі
Все
Оберіть термін здачі
Скинути параметри
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
до
8818138
від
83
м²
до
107
м²
Всі параметри 7
Немає результатів.
ПО вашому запиту нічого не знайдено. Спробуйте змінити умови пошуку.
Житлові комплекси
Типи квартир
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Сортувати за ціною площею

Недорогі квартири в Одесі

Купити трикімнатну квартиру, як не дивно, вигідніше, ніж придбати житло меншої площі. Дається взнаки вартість квадратного метра: в більшості випадків, чим більша площа квартири, тим дешевша ціна «квадрата».

З огляду на те, що сьогодні на ринку новобудов міста діє безліч пропозицій від забудовника – продаж в кредит, в розстрочку, оплата частинами на термін до 5 років – зрозуміло, чому багато покупців шукають саме трикімнатні квартири в Одесі.

У БК «Будова» є безліч пропозицій, серед яких напевно знайдеться ваша трикімнатна квартира. Купити «трикімнатку» в новобудові сьогодні можна в будь-якому районі міста, в тому числі в стильних житлових проектах біля моря. Ви можете знайти в нашому каталозі трикімнатні квартири в будинках бізнес-класу, а також розглянути варіанти в бюджетних житлових комплексах в спальних районах. 3D візуалізація дасть можливість ознайомитися з плануванням квартир в різних комплексах.

Яким би не був ваш вибір, будьте впевнені: всі новобудови СК «Будова» – це бездоганна якість і високі стандарти будівництва. І ваша трикімнатна квартира в Одесі буде комфортною, затишною, із сучасними технологічними рішеннями.

Розгорнути Згорнути
Недорогі квартири в Одесі