Розширений пошук
Кількість кімнат
Особливості
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
Площа
від
32
м²
до
107
м²
Ціна
до
4263039
Перший внесок
до
4263039
Термін розстрочки
Все
Оберіть термін розстрочки
Поверх
від
2
до
25
Термін здачі
Все
Оберіть термін здачі
Скинути параметри
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
до
4263039
від
65
м²
до
110
м²
Всі параметри 7
Немає результатів.
ПО вашому запиту нічого не знайдено. Спробуйте змінити умови пошуку.
Житлові комплекси
Типи квартир
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Сортувати за ціною площею

Квартири бізнес класу в Одесі

Квартири бізнес класу в Одесі зазвичай розташовані в житлових комплексах центральних кварталів або прибережних районів. У поняття «бізнес клас» вкладають в першу чергу підвищений комфорт проживання: розвинену інфраструктуру, близькість парків і приморських схилів, зручні транспортні розв'язки без зайвого індустріального шуму.

Вартість квартири бізнес класу завжди вища, ніж ціна житла формату «економ». Але й не настільки висока, як розцінки на нерухомість елітної категорії.

Зазвичай квартири бізнес класу від забудовника – це житло, створене за індивідуальними дизайнерським проектом, з просторими, не менш 12-15 кв. м, кухнями і великими кімнатами. Нерухомість надходить в продаж вже з ремонтом або після якісної чистової обробки, виконаної сучасними матеріалами. В будинках, де пропонується продаж квартир бізнес класу, дорогими матеріалами оброблені також холи, ліфти, вхідні групи. У новобудовах Одеси бізнес класу сьогодні можна купити як простору студію площею 30-35 кв. м, так і багатокімнатну квартиру площею 150 і більше кв. м.

Сама новобудова може бути односекційною або побудованою як комплекс секцій з різною кількістю поверхів, де на кожному поверсі буде не більше восьми квартир бізнес класу. Ціна на таке житло формується з урахуванням району і характеристик проекту: в таких новобудовах територія обгороджена й охороняється, на вході є ресепшн і працює служба консьєржів. Рішення купити квартиру бізнес класу означає, що ваша нерухомість буде в безпеці і під повним контролем: практично у всіх проектах цієї категорії впроваджена система «Розумний будинок», що дозволяє дистанційно керувати інженерними мережами і вести облік тепло-, водо- та енергоспоживання.

Розгорнути Згорнути
Квартири бізнес класу в Одесі