Розширений пошук
Кількість кімнат
Особливості
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
Площа
від
32
м²
до
107
м²
Ціна
до
4247144
Перший внесок
до
4247144
Термін розстрочки
Все
Оберіть термін розстрочки
Поверх
від
2
до
25
Термін здачі
Все
Оберіть термін здачі
Скинути параметри
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
до
4247144
від
50
м²
до
107
м²
Всі параметри 7
Немає результатів.
ПО вашому запиту нічого не знайдено. Спробуйте змінити умови пошуку.
Житлові комплекси
Типи квартир
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Сортувати за ціною площею

Великі квартири в Одесі від БК «Будова»

Сьогодні в Одесі купити велику квартиру можна в житловому комплексі будь-якого формату, наприклад, в об'єктах економ-класу, або в проектах преміум-сегменту.

Ціна квартири залежатиме від місця, де розташований будинок, від ступеню його готовності і загального рівня новобудови. Зазвичай вважається, що продаж великих квартир орієнтована в першу чергу на власників серйозного стартового капіталу для такої покупки. Але з огляду на умови, які пропонує забудовник – розстрочка, оплата частинами та інші варіанти – велика квартира в Одесі може бути цілковито доступною за вартістю.

Головна перевага квартири великої площі – можливість з максимальним комфортом облаштувати її внутрішній простір. Якщо в одній квартирі планують жити одночасно два-три покоління (діти, в тому числі дорослі, і батьки, або багатодітні родини) то люди шукають можливість купити велику квартиру, щоб надати кожному члену родини свій особистий простір. Для тих, чиї сім'ї не такі великі, цей сегмент нерухомості також становить інтерес: велика квартира, ціна якої нехай і відрізняється від вартості «одинички» або «двушки», дозволяє виділити окрему кімнату під кабінет, обладнати домашній міні-спортзал або кінотеатр. І трохи вища вартість в цьому випадку компенсується задоволенням від широких можливостей «маневру».

Користуються попитом квартири без внутрішніх перегородок, із так званим «вільним плануванням». В цьому випадку зробити «розбивку» на кімнати можна самостійно, на власний розсуд. Хороший варіант – велика квартира в Одесі, що складається з трьох-чотирьох кімнат, але з кількома санвузлами, з великими лоджіями або балконами терасного типу. Сьогодні великі квартири в Одесі купують рідше, ніж нерухомість малої площі. Тому у бажаючих придбати квартиру в чотири, п'ять і більше кімнат є шанс обрати житло в будь-якому районі.

Розгорнути Згорнути
Великі квартири в Одесі від БК «Будова»