Будова

«Будова» — одна з найбільших будівельних компаній на півдні України, визнаний лідер житлового будівництва в Одесі. За 30 років роботи «Будова» здобула довіру тисяч одеських родин і побудувала > 60 об’єктів, з яких більше половини — житлові комплекси.
30 років будівництва
житлових і промислових приміщень
Згорнути Розгорнути
Про компанію

Будова в цифрах

«Будова» вже понад 30 років займається будівництвом на півдні України. Ми побудували 60 об'єктів загальною площею 800 000 м², серед яких не тільки житлові комплекси, а й православні храми, синагога, арабський культурний центр, торгові та офісні центри.

Ми не просто будуємо житлові комплекси, але беремо на себе відповідальність за їх подальше обслуговування. Створена нами керівна компанія «Наш Дом» обслуговує быльше 750 тис. м² житла, в яких живе близько 25 000 одеситів.

«Будова» об'єднує більш ніж 2200 професіоналів галузі, першою в Одесі застосовуючи інноваційні програмні та інженерні будівельні рішення: BIM-моделювання, touch-столи для демонстрації квартир у відділах продажів, система вентиляції з рекуперацією тепла, тришарові вогнетривкі фасадні панелі, геліосистеми, енергоефективні котельні, «Умный дом» тощо. Загалом в діяльність нашої компанії, з урахуванням підрядних організацій і разових проєктів, залучено близько 10 000 осіб.


Про науковий підхід до будівництва

«Будова» одна з небагатьох будівельних компаній в Україні з власним Департаментом науково-технічного розвитку. Спільно з Одеською Національною будівельною академією ми проводимо щорічні міжнародні конференції, присвячені будівельним матеріалам і технологіям. Всі застосовувані нами прогресивні методи будівництва проходять серйозні випробування в Науково-дослідному інституті будівельних конструкцій (НДІБК, м.Київ). Заводи «Будови» є свого роду лабораторією для студентів Харківської школи архітектури.

Про заводи та іноземних партнерів

Ми співпрацюємо з провідними компаніями Італії, Франції, Туреччини, Німеччини, Англії, Польщі, застосовуючи їх запатентовані технології та реалізуючи спільні інвестиційні проєкти.

Завод «АФБ Аспект» — єдиний в Україні сертифікований виробник виробів зі склофібробетону та єдине від України підприємство, що входить в міжнародну Асоціацію виробників виробів зі склофібробетону. Саме на «АФБ Аспект» ми виробляємо наші фасадні системи, що стали візитівкою компанії.

Протягом багатьох років ми співпрацюємо з англійською компанією Power-Sprays Ltd., яка є світовим виробником і постачальником устаткування для склофібробетону (GRC). Зараз ми готуємося до виходу продукції на експорт.

Спільно з французькими партнерами з GUARD INDUSTRIE ми запустили власну лінію виробництва кольорових захисних просочень для фасадів. У 2021 році на базі заводу «АФБ Аспект» налагоджено виробництво конструкцій підвищеної готовності для індустріальних будинків. Це прогресивний та поширений в усьому світі вид будівництва, який ми почали реалізовувати в Одесі після серйозних випробувань і сертифікатів відповідності від НДІБК.

Створене нами підприємство «Баутех-Україна» спеціалізується на випуску теплоізоляційної суміші (спільно з італійською компанією Edilteco) і сухих сумішей для промислових бетонних підлог (спільно з польською компанією BAUTECH). Завдяки нашій спільній з італійцями роботі з адаптації нормативної бази десятки підприємств в Україні отримали можливість налагодити виробництво легкого бетону і створити сотні робочих місць. У списку компаній, що використовують матеріали від «Баутех-Україна», значаться Sandora, Nemiroff, кабельні заводи Одеси та Дніпра, АвтоЗАЗ, Таврія-В, Ашан, Нова Лінія.

Соціальні проєкти

«Будова» бере активну участь у громадському житті Одеси. Ми допомагаємо волонтерським організаціям. Відремонтували дитяче відділення обласної лікарні. Спонсоруємо загальноміські свята. Саме наша компанія побудувала в парку Шевченка, передала міській громаді Одеси та продовжує обслуговувати скейт-парк міжнародного рівня – єдиний в країні, сертифікований Міжнародним Олімпійським комітетом.

Наші принципи

Власні виробничі потужності з лабораторією якості, наукова база та жорсткі внутрішні стандарти якості забезпечують сталий розвиток компанії та оперативну реакцію на всі економічні виклики.

Місія «Будови» – зробити сучасне житло доступним кожному. Надаючи комфортний простір для життя вже сьогодні, ми задаємо стандарти житлового будівництва нашого спільного «завтра».

Ми постійно вдосконалюємось і розвиваємося, щоб вам завжди було приємно повертатися додому.


Згорнути Розгорнути
Про «Будову»
 • Більше 30
  житлових комплексів
 • Більше 1 млн м2
  готового житла
 • Більше 30 тис. сімей
  домом для яких стали саме наші квартири
 • Будуємо 30 житлових поверхів
  на місяць
Завод «Баутех»
Завод «Баутех»
Завод «Баутех»
Завод «Баутех»
Завод «Баутех»
Завод «АФБ «Аспект»
Завод «АФБ «Аспект»
Завод «АФБ «Аспект»
Завод «АФБ «Аспект»
Завод «АФБ «Аспект»
1 / 10
Власні виробництва
Власні виробництва
Власні виробничі потужності з лабораторією якості, наукова база та жорсткі внутрішні стандарти якості забезпечують сталий розвиток компанії і оперативну реакцію на всі економічні виклики.
Зовнішні принципи Будови
Чітке дотримання корпоративних принципів забезпечує сталий розвиток компанії і оперативну реакцію на економічні виклики вже 30 років.
Турбота
У фокусі прийняття рішень — комфорт і користь кожного Клієнта і партнера компанії.
Сталий розвиток
Кожен наступний день наближає нас до мети.
Якість, яка вимірюється
Результатом ми вважаємо тільки те, що можемо виміряти, поліпшити і підтвердити думками Клієнтів.
Фокус на Клієнта
Ми знаємо свого Клієнта і створюємо продукти, орієнтуючись на реальних людей і їхні очікування.
Виправдання довіри
Надійність і партнерство — підгрунтя для створення міцних стосунків з Клієнтами і партнерами.
Синтез естетики й ергономіки
Впроваджуємо інновації, що з’єднують в собі візуальну естетичність і зручність застосування.
Історія компанії
1990–2005
1990–2005 .
В Одесі засновано компанію «Будова».
Відкрито завод «Баутех-Україна», перше власне виробництво. Компанія вперше в Одесі застосовує при зведенні будинків тунельну опалубку. Відкрито власну керуючу компанію «Наш Дім».
2006–2016
2006–2016 .
Побудовано «Гольфстрім» — перший житловий комплекс під брендом «Будова».
Відкрито завод «АФБ АСПЕКТ», що визначає архітектурний стиль наших будинків. Кількість іноземних партнерів «Будови» сягає 25 компаній з 11 країн. Компанія першою в Одесі пропонує інвесторам систему «Розумна квартира».
2017–2020
2017–2020 .
Побудовано житловий комплекс «Альтаїр», з якого почалась забудівля нового майбутнього міського району.
Побудований найбільший у Східній Європі скейт-парк. Відкрито інноваційний відділ продажів у новому будинку на Осипова. Відкрито сучасний завод з виробництва армуючих сіток в Усатово.
2020. Ювілейний рік. Компанії виповнюється 30 років.
1990–2005
2006–2016
2017–2020

Зв'яжіться з нами

Відповімо на всі запитання й допоможемо підібрати кращу квартиру
Про компанію