Розширений пошук
Кількість кімнат
Особливості
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
Площа
від
55
м²
до
88
м²
Ціна
до
4482390
Перший внесок
до
4482390
Термін розстрочки
Все
Оберіть термін розстрочки
Поверх
від
2
до
25
Термін здачі
Все
Оберіть термін здачі
Скинути параметри
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
до
4482390
від
33
м²
до
110
м²
Всі параметри 7
Немає результатів.
ПО вашому запиту нічого не знайдено. Спробуйте змінити умови пошуку.
Житлові комплекси
Типи квартир
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Сортувати за ціною площею

Двокімнатні квартири в Одесі: каталог новобудов

Незважаючи на те, що дві кімнати зазвичай складають більшу площу, ніж одна, ціна двокімнатної квартири в перерахунку на вартість квадратного метру буде нижчою, ніж ціна однокімнатної.

Двокімнатні квартири в Одесі – завжди у фокусі зацікавленості покупців. Молоді пари або самотні люди будь-якого віку купують «одинички» і студії, але якщо в сім'ї є хоча б одна дитина, то покупці віддають перевагу іншому рішенню. Вони спробують знайти трохи більшу суму, але купити двокімнатну квартиру. Тим більше що різниця в ціні між одно- та двокімнатною не така вже й істотна, а можливість розстрочки або здійснення виплат частинами роблять придбання ще більш вигідним. Надалі ж, при необхідності, дві кімнати буде нескладно перепланувати на три.

Продаж двокімнатних квартир цікавить сьогодні і інвесторів: це хороший варіант вкладання грошей з метою збереження капіталу. Та й отримувати в перспективі прибуток від оренди житла теж варіант привабливий: двокімнатна квартира в Одесі – один з найбільш частотних запитів на сайтах, де орендарі шукають житло.

Тут ви маєте можливість переглянути варіанти в категорії «двокімнатна квартира», купити яку вам допоможуть в БК «Будова». Продаж квартир біля моря, в історичному центрі, у спальних районах міста, детальні консультації, візуалізація квартири в новобудові – все це пропонуємо увазі наших клієнтів.

Розгорнути Згорнути
Двокімнатні квартири в Одесі: каталог новобудов