Розширений пошук
Кількість кімнат
Особливості
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
Площа
від
32
м²
до
50
м²
Ціна
до
4263039
Перший внесок
до
4263039
Термін розстрочки
Все
Оберіть термін розстрочки
Поверх
від
2
до
25
Термін здачі
Все
Оберіть термін здачі
Скинути параметри
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
до
4263039
від
33
м²
до
109
м²
Всі параметри 7
Немає результатів.
ПО вашому запиту нічого не знайдено. Спробуйте змінити умови пошуку.
Житлові комплекси
Типи квартир
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Сортувати за ціною площею

Смарт квартири в Одесі

Смарт квартири – відносно новий формат на ринку нерухомості. Поява житла такого типу стала відповіддю на купівельний попит: ціна смарт квартири більш ніж доступна, при цьому її характеристики певним чином відповідають параметрам «комфортне житло», багатофункціональне і компактне.

Планування таких квартир не передбачає коридорів і внутрішніх стін, а кухня, їдальня і вітальня суміщені і являють собою єдиний простір. Завдяки сучасним технологічним рішенням, навіть невеликий простір можна використовувати максимально ефективно, адже для цього у покупця є всі можливості: відкидні ліжка, столи-трансформери, мініатюрна побутова техніка. Багато смарт квартир в Одесі розташовані в житлових комплексах з високими стелями, що дає можливість виділити «полуторний» поверх для спальної зони. Але головним фактором, що говорить на користь такого типу житла, залишається низька вартість: компактна квартира площею від 20 до 27 квадратних метрів обійдеться дешевше, ніж найдоступніша однокімнатна.

Продаж смарт квартир останнім часом залишається одним з найактивніших напрямків роботи агентств нерухомості. Зазвичай рішення купити смарт квартиру приймають ті, хто зацікавлений в недорогому «перехідному» варіанті. Це переважно люди, які планують в майбутньому придбати більш простору квартиру, але не мають наміру в процесі очікування віддавати гроші за оренду нерухомості.

Кому ще підійде смарт квартира? Купити таку нерухомість можна для студента, обравши житловий комплекс поблизу вишу, де він вчиться. І в цілому таке житло – відмінний «стартовий» варіант для тих, хто тільки починає самостійне життя.

Розгорнути Згорнути
Смарт квартири в Одесі