Розширений пошук
Кількість кімнат
Особливості
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
Площа
від
32
м²
до
107
м²
Ціна
до
4263039
Перший внесок
до
4263039
Поверх
від
2
до
25
Термін здачі
Все
Оберіть термін здачі
Скинути параметри
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
до
4263039
від
33
м²
до
42
м²
Всі параметри 7
Немає результатів.
ПО вашому запиту нічого не знайдено. Спробуйте змінити умови пошуку.
Житлові комплекси
Типи квартир
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Сортувати за ціною площею

Маленькі квартири в Одесі

Поняття «маленька квартира» дещо суб'єктивне: комусь для нормального життя достатньо й п'ятнадцяти квадратів, а для когось і п'ятдесятиметрової площі буде замало.

В середньому по ринку маленька квартира в Одесі – це житло площею від 20-25 до 30-35 метрів. В цей формат вписуються різні варіанти: квартири-студії, смарт квартири, однокімнатні та навіть двокімнатні квартири, ціна яких зазвичай не дуже висока через невелику площу. Однак бувають винятки: маленька квартира не завжди означає низьку вартість. За оцінками ріелторів, активний продаж маленьких квартир сьогодні йде як в житлових комплексах економ-класу, так і в будинках категорії «бізнес» і «еліт».

Зверніть увагу на доступні варіанти квартир в житлових комплексах спальних районів. Є можливість купити маленьку квартиру в елітному проекті в історичному центрі Одеси, в зачиненому від сторонніх клубному будинку. Як і в будь-якому іншому випадку, підсумкова вартість залежатиме від класу житлового комплексу і його розташування. Варто пам'ятати також про те, що продаж квартир невеликої площі можливий за різними схемами виплат частинами, включаючи розстрочку сплати на термін до 5 років. Такі пропозиції роблять купівлю нерухомості максимально вигідною.

Розгорнути Згорнути
Маленькі квартири в Одесі