Розширений пошук
Кількість кімнат
Особливості
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
Площа
від
32
м²
до
61
м²
Ціна
до
4413256
Перший внесок
до
4413256
Термін розстрочки
Все
Оберіть термін розстрочки
Поверх
від
2
до
25
Термін здачі
Все
Оберіть термін здачі
Скинути параметри
Особливості квартир
Оберіть особливості квартири
до
4413256
від
32
м²
до
61
м²
Всі параметри 7
Немає результатів.
ПО вашому запиту нічого не знайдено. Спробуйте змінити умови пошуку.
Житлові комплекси
Типи квартир
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Сортувати за ціною площею

Однокімнатні квартири в Одесі

Однокімнатні квартири завжди користуються у покупців активним попитом. Така нерухомість підходить всім, хто не зацікавлений у великій площі: «одиничка» – це мінімум витрат за комунальні послуги.

Підтримувати таке житло в прийнятному стані досить просто, як в плані технічного обслуговування, так і стосовно ремонту. Купити однокімнатну квартиру найчастіше налаштовані молоді сім'ї без дітей, літні люди, яким не хочеться утримувати велику площу і сплачувати за неї купу грошей, і молодь, якій підходить в якості «стартового» житла саме однокімнатна квартира. Купити «однушку» сьогодні можна в будь-якому районі міста, при цьому ціна нерухомості залишається максимально доступною.

Однокімнатні квартири в Одесі бувають різної площі та планування. Це не обов'язково мінімум квадратних метрів в економ-класі: сьогодні в місті йде продаж «одиничок» з великими кухнями, просторими ванними, альковами для спального місця.

Вартість житла в будинках бізнес-класу і апартаментів в елітних проектах, звичайно, буде вищою, ніж розцінки на однокімнатні варіанти в бюджетних новобудовах. Але в будинках підвищеного рівня комфортності продаж однокімнатних квартир означає, що покупець отримує додаткові опції: місткі лоджії, великі передпокої і вбиральні. В цілому ж ціна однокімнатної квартири залежить від району і класу новобудови: БК «Будова» пропонує варіанти в новобудовах спальних районів, в прибережних кварталах, в історичному центрі. Однокімнатна квартира в Одесі – ваш правильний вибір.

Розгорнути Згорнути
Однокімнатні квартири в Одесі