Про роботу на будмайданчиках Будови під час воєнних дій

Новина 08 вересня 2022 г.

Вітаємо вас, дорогі інвестори!

Будівельна компанія Будова продовжує працювати в умовах воєнних дій в Україні.

Почнемо з гарної новини для інвесторів ЖК Скай Сіті на Варненській та ЖК "Чотири сезони" на Гагаріна!

З 12 вересня 2022 року відкривається запис на отримання сертифікатів на право власності для інвесторів 1-3 секцій на Варненській та інвесторів 2 та 3 секцій на Гагаріна. Подробиці запису та необхідних документів опубліковані на нашому сайті окремо. Якщо у вас залишилися питання, телефонуйте за номерами (048) 787-14-20, (048) 743-42-15 у робочий час.

Також на Варненській у ЖК Скай Сіті готуються до здачі 4 та 5 секції. Наразі там проходять випробування протипожежної системи паркінгу, фахівці вивчають спрацювання всіх каскадів захисту. Роботи з контролю доступу в ЖК завершено, відбувається фінальна перевірка коректної роботи дверних та ліфтових чіпів.

Зазначимо, що у ЖК Скай Сіті на Варненській встановлено сучасну систему підземних сміттєвих резервуарів. Протягом найближчих тижнів роботи з їх встановлення будуть завершені та з'явиться можливість зняти паркан та розпочати благоустрій території навколо резервуарів та майданчика для автотранспорту, що належить до 4 та 5 секцій житлового комплексу.

Також у ЖК Скай Сіті завершуються роботи з влаштування автополиву. Найближчими днями буде проведено випробування системи з подальшою передачею керуючої компанії “Наш дім”.

На Гагарінському плато, 4 на майданчику ЖК Sea View ведуться фасадні роботи в 3 та 4 секціях. Виконано герметизацію та фарбування фасадів. Завершуються роботи з благоустрою території після прокладання зовнішніх мереж водопроводу та каналізації.

В апарт-комплексі Літературний на вулиці Літературній завершено роботи зі встановлення вентильованого фасаду. На фінальній стадії знаходяться покрівельні роботи із встановленням парапету. Йде процес встановлення фундаменту під паркан, займаємось питанням зовнішнього освітлення комплексу. Найближчим часом на Літературній має розпочатися благоустрій території.

Як тільки в Україні завершиться війна, ми відразу розгорнемо повноцінну діяльність на будівельних майданчиках компанії.

Бережіть себе.

Будова.