Відновлення будівництва 4-го дому та паркінгу ЖК “Чотири сезони”. Здача – IV квартал 2024 року

Новина 01 березня

З 1-го березня на будмайданчику 4-го будинку та паркінгу знов кипить робота. Після вимушеної перерви будівництво відновлено. 

Завершення будівельних робіт заплановано на жовтень 2024 року, після чого розпочнеться здача в експлуатацію. 


Результатом тривалих перемовин з Міністерством оборони, якому належить земельна ділянка на проспекті Гагаріна,19-21 та яке виступає замовником будівництва, стала можливість завершити та здати 4-й будинок та паркінг. Передбачені судом додаткові квартири будуть виділятися військовим поступово після здачі 4-го дому та паркінгу в експлуатацію. 


Також в результаті перемовин з Міноборони всі учасники процесу будівництва домовились про перепідписання угод та договорів із зазначенням оновлених строків та умов. Право добудування 4-го дому та паркінгу ЖК “Чотири сезони” перейшло СТ “Сузір’я Плюс”. Для можливості отримати квадратні метри на Гагаріна 19-21, інвестори мають переукласти Договір та вступити до нового споживчого товариства. 


1-го березня команда інженерів та робочих розпочала роботи у 4-му будинку та паркінгу. Перший етап робіт передбачає монтаж котельної, пожежних кабельних стояків та електрощитової, геодезичні роботи, оздоблювальні роботи по фасаду, підготовку до гідроізоляції стін паркінгу, роботи з фундаментом під огорожу.


Завершення будівництва 4-го дому та паркінгу заплановано на жовтень, після чого будинок та паркінг буде здано в експлуатацію.