Головні новини вересня-жовтня 2023 року – передача ключів від зданого комплексу, активізація будівництва

Новина 18 жовтня 2023 г.

Вітаємо вас, дорогі інвестори! 

Не так швидко, як нам самим би хотілося, але у вересні-жовтні активізовано будівництво житлових комплексів Оскар, Альтаїр-3 та Скай Сіті.

Проведено масив внутрішньої роботи: проаналізовано технічний стан ділянок, об'єктів та раніше встановлених конструкцій, оновлено опалубку та арматуру, встановлено будівельне обладнання та баштові крани, налагоджено постачання матеріалів, зібрано робочі бригади (мабуть, найважливіше, враховуючи реалії війни).

У 2-3 секціях Оскара, 3-й секції Альтаїра-3, 8-9 секціях Скай Сіті завершується етап бетонування стін та плит перекриття верхніх поверхів, монтаж опалубки та армування. Щоденник будівництва об'єктів ми зараз ведемо у соціальних мережах Facebook та Instagram. Останні новини та фото/відео з об'єктів ви знайдете в стрічці та збережених сториз в інстаграм (кружечок 2023 new).

У 6-7 секціях Скай Сіті тривають покрівельні та гідроізоляційні роботи. У 1-2 секціях Sea View працюємо з трансформаторною підстанцією, установкою системи пожежної безпеки, котельнею, встановленням квартирних дверей та радіаторів. Сподіваємося, найближчим часом озвучити термін здачі 1-2 секцій комплексу Sea View в експлуатацію. У ЖК на Єврейській працюємо у паркінгу, котельні, з вентиляційними шахтами на покрівлі, у 7-й секції встановлюємо фасадні модулі, карнизи та елементи декору власного виробництва.

В АК Літературний, який ми здали в експлуатацію влітку, продовжено видачу ключів від квартир. Не всі інвестори, які перебувають за межами України, оформили нотаріальні доручення на право отримання документів та ключів третіми особами, тож терміни передачі ключів пролонговано.

P.S. Де б ви зараз не були, дорогі наші інвестори – чи в Україні, ховаючись ночами між двома стінами від ракет, чи розкидані світом намагаєтеся зібрати пазли свого життя – пам'ятайте, в Одесі для вас будують. У неймовірно складних умовах будують вашу майбутню домівку. Зберігають інвестицію, вартість якої після війни важко буде переоцінити. Тому сьогодні дуже важливо своєчасно вносити внески за договорами розстрочок та поетапної оплати.

Будова.

Відділ продажів/Уточнити реквізити
+38 (063) 036 98 71
+38 (063) 036 98 40